В Славянске открыли современный травмпункт

В Славянске открыли современный травмпункт

Фото

Завершили реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги у Слов’янській міській клінічній лікарні. Пише голова ДонОДА Павло Кириленко.

Це вже шосте відділення, відкрите на Донеччині у цьому році за президентською програмою Велике будівництво. Подібні вже є у трьох маріупольських лікарнях, у Волновасі та Селидовому.

У Слов'янській лікарні завершено реконструкцію головного корпусу. Крім того, облаштовано теплий, захищений від негоди бокс для машин швидкої. Перевезення пацієнтів з машин до самої лікарні тепер буде легким і зручним.

У відділенні є усе обладнання, необхідне для якісної меддопомоги, та зручні меблі, повністю враховані інклюзійні вимоги.

Майже двісті тисяч мешканців Слов’янська та прилеглих населених пунктів, зокрема 28 тисяч дітей, матимуть доступ до швидкої та якісної медичної допомоги.

Поліпшувати умови екстренки будемо і надалі: подібні відділення будуть облаштовані у Краматорську, Костянтинівці, Покровську, Добропіллі, а також у Бахмуті (у цьому місті відділення будується за фінансової підтримки Червоного Хреста).