Житель Славянска создал порно-студию в одном из домов частного сектора

Ему объявлено подозрение

54-річний мешканець Слов’янська обгрунтовано підозрюється у створенні місць розпусти та розбещенні малолітніх. Судом йому обрано запобіжний захід – арешт.

Під час документування фактів виготовлення та розповсюдження заборонених матеріалів було встановлено, що студія з виходу відеопродукту, в тому числі й такого, що містив дитячу порнографію, діяла у приватному будинку майже півроку.

Знаючи, що такі файли користуються попитом у закритих групах та інших «закодованих» гілках всесвітньої мережі, чоловік регулярно наповнював їх новим матеріалом.

Вперше його було викрито в кінці 2017 року, після чого він почав переховуватись від правоохоронних органів. За місцем мешкання він більше не з’являвся. Поліцейські перевірили всі ймовірні місця його перебування. На початку 2018 року за однією з адрес зусиллями співробітників управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, обласного главку поліції, спецпризначенців з КОРДу та за сприяння прокуратури Донецької області його обуло затримано.

Наразі встановлено його причетність до 9 фактів розбещення неповнолітніх. Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст.156 «Розбещення неповнолітніх» та ч.3 ст.302 «Створення або утримання місць розпусти із залученням неповнолітніх» Кримінального кодексу України. На час досудового розслідування він перебуватиме у слідчому ізоляторі.