Военная администрация в Славянске: что это значит

Военная администрация в Славянске: что это значит

Будет ли уезжать из города Вадим Лях?

Згідно Указу Президента, у Слов’янську замість військово-цивільної адміністрації утворена військова. Її керівником залишається Вадим Лях. 

На прес-конференції 1 квітня він розповів, у нової структури залишаються ті ж самі обов’язки та повноваження. Єдина відмінність – з’являється можливість прийняття на роботу більшої кількості військових. Це необхідно для того, щоб у разі загострення ситуації не залишитись без співробітників.


«У мене немає можливості зобов’язати працівників військово-цивільної адміністрації знаходитись на робочому місці, якщо це буде загрожувати їх життю. Тому зараз є можливість замінити їх військовими, щоб адміністрація продовжувала працювати», – пояснив Вадим Лях.

При цьому він запевнив, що в разі початку бойових дій нікуди виїжджати не буде. Залишатиметься в місті, разом з жителями громади. 

Також Вадим Лях спростував чутки щодо нібито запланованої евакуації адміністрації. «Якоїсь цілеспрямованої евакуації, вивезення чи знищення документів не передбачається», – заявив він.