Обстрел Славянска: последствия

Обстрел Славянска: последствия

Разрушен дом, есть раненный

За процесуального керівництва окружних прокуратур Донецької області здійснюється досудове розслідування у 4 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України). 

За даними слідства, 7 квітня 2022 року збройні сили рф вчинили ракетну атаку на м. Слов’янськ, в результаті якої повністю зруйновано один приватний житловий будинок та частково – другий. Одне з домоволодінь вигоріло вщент.

Господарів вдома не було, але без постраждалих не обійшлось – до лікарні з тілесними ушкодженнями доставлено 86-річну жінку, яка в момент обстрілу знаходилась на вулиці неподалік від місця влучання ракети. За попередніми даними, постріл було здійснено авіаційною крилатою ракетою ХА-55.

На даний час на місці події працюють Державна служба з надзвичайних ситуацій, Національна поліція та вибухотехніки. 

Днем раніше до лікарні м. Бахмута доставлено чоловіка і жінку, які отримали мінно-вибухові травми та осколкові поранення під час обстрілу збройними силами рф м. Сєверодонецька та м. Лисичанська Луганської області. У Курахівській міській лікарні надано допомогу жінці, пораненій на території м. Мар’їнки.

Відділ інформаційної політики

Донецької обласної прокуратури