Минирование здания ЖД вокзала в Славянске оказалось ложным

Минирование здания ЖД вокзала в Славянске оказалось ложным

Что и требовалось доказать...

Вчора о 18.05 до поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що будівля залiзничного вокзалу, розташованого по вулицi Вокзальная, 1, замінована. Правоохоронцями був встановлений телефон, з якого поступило повідомлення про замінування, особа, яка зателефонувала, встановлюється.

Для перевірки отриманої інформації на місце події одразу же виїхали працівники поліції, які оточили залізничний вокзал, евакуювали всіх людей, а також припинили рух електропоїздів.

На місце була викликана Державна служба з надзвичайних ситуацій, вибухотехнічна служба, кінологи та інші екстрені служби.

Після ретельного обстеження будівлі вокзалу та прилеглої території підозрілих та вибухових предметів знайдено не було. Інформація, яка надійшла до поліції не підтвердилася.

Даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області