Страшные последствия обстрела Славянска. Начинается расследование

Страшные последствия обстрела Славянска. Начинается расследование

Официальная информация

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури та окружних прокуратур Донецької області здійснюється досудове розслідування у 10 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).

За даними слідства, 3 липня 2022 року війська РФ обстріляли м. Слов’янськ, внаслідок чого загинули шестеро людей, серед яких батьки з 9-річною дитиною, ще 15 отримали осколкові поранення.

1-2 липня 2022 року російські збройні сили застосували проти мирних мешканців Донеччини різнокаліберну артилерійську зброю, у тому числі реактивні системи залпового вогню «Смерч». Також у Слов’янську через нищівні атаки загарбників цими днями у своїх домівках та на подвір’ях загинули п’ятеро цивільних осіб та троє зазнали важких осколкових поранень. Один чоловік загинув у с. Новомиколаївка Краматорського району та ще чотирьох людей поранено в результаті ворожої атаки на м. Добропілля.

Окрім цього, під вогонь окупантів потрапили с. Катеринівка Краматорського району, міста Костянтинівка та Краматорськ.

В усіх обстріляних населених пунктах зруйновані та пошкоджені десятки житлових будинків, від вибухів постраждали територія колишнього підприємства, господарські споруди та автомобілі, на 24 гектарах сільгоспугідь згоріла пшениця.

Досудове розслідування за вказаними фактами триває.

Відділ інформаційної політики

Донецької обласної прокуратури