В одном из гаражей Славянска обнаружили арсенал стрелкового оружия

В одном из гаражей Славянска обнаружили арсенал стрелкового оружия

Вот так находка

Жителька Слов’янська здала в поліцію 7 одиниць зброї

50–річна жінка знайшла мішок зі зброєю серед будівельного сміття в зруйнованому гаражі. Серед знайденого – викрадені, втрачені, нелегальні рушниці та карабіни.

До інспекторів дозвільної системи звернулася жителька Слов'янська і розповіла, що під час відновлення зруйнованого її гаражу будівельники знайшли мішок, в якому була зброя. Звідки ця зброя жінці не відомо.

Серед знайденого було два карабіна, які ніколи не стояли на обліках в органах внутрішніх справ, карабін та гладкоствольна рушниця, що були викрадені учасниками НЗФ та дві гладкоствольні рушниці і пристрій травматичної дії – були втрачені після окупації Слов'янська.

Поліцейські встановлюють власника даного «схрону».

Нагадаємо, що з метою виведення з обороту зброї, боєприпасів, вибухівки та інших небезпечних предметів, які незаконно зберігаються у населення, з протягом жовтня на території Донецької області проводився місячник добровільної здачі зброї. Громадянам, які у цей період звернуться у поліцію з приводу зберігаємої у них незареєстрованої зброї, гарантується звільнення    від кримінальної відповідальності.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області