Будут именитые гости: в Славянске пройдёт форум активных граждан

Будут именитые гости: в Славянске пройдёт форум активных граждан

Приходите

Запрошуємо всіх мешканців Слов'янська взяти участь у Форумі активних громадян, який відбудеться 17 жовтня 2018 року, в ході якого громадяни та представники місцевої влади будуть залучені до діалогу та спільної роботи над вирішенням проблем, що існують у місті. Форум відбудеться з 9:00 до 14:30 у Багатофункціональному просторі «Top Place» вул. Торська, 67, «Монополія Крона», 3-й поверх, м. Слов'янськ.

Форум покликаний сприяти більш глибокій та всебічній співпраці між муніципальною владою та громадянами, зосереджуючись на конкретних питаннях, які вони прагнуть вирішити. Завдяки такому активному спілкуванню представників влади та громадян, Форум сприятиме впровадженню більш прозорих і підзвітних процесів прийняття рішень.

Під час Форуму випускники Школи молодого політика та Академії громадянина – навчальних програм Міжнародного республіканського інституту з питань політики та громадянського суспільства – представлять пропозиції щодо реалізації громадських проектів, які вони хотіли б бачити на порядку денному в Слов'янську.

Після цього учасники Форуму розділяться на робочі групи для подальшого обговорення проектних пропозицій та розробки планів дій щодо шляхів реалізації цих проектів у Слов'янську.

Ключові промовці Форуму:

- Міський голова м. Слов’янська/Секретар Слов’янської міської ради;

- Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій;

- Юлія Сабатюк, голова правління Асоціації ОСББ «Лучани»;

- Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України;

- Тарас Бик, керівник програм МРІ та спеціаліст з проведення досліджень;

Форум активних громадян буде організовано Міжнародним республіканським інститутом (МРІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Під час Форуму МРІ також представить результати свого останнього опитування громадської думки в Слов'янську.

Форум активних громадян є безкоштовним та відкритим для громадськості.