Славянцы, пришло время выбирать управителя!

Славянцы, пришло время выбирать управителя!

Конкурентный рынок с ограниченными возможностями...

Слов'янська міська рада повідомляє:

Станом на 25.10.2018року в місті Слов’янськ 508 житлових будинків комунальної власності (в тому числі одноповерхові житлові будинки) в яких не створено ОСББ.

На виконання вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі – Закон) та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» виконавчим комітетом Слов’янської міської ради прийнято рішення щодо організації проведення конкурсу з призначення управителя.

Виконавчим органом місцевого самоврядування та балансоутримувачами житлових будинків проводяться консультації мешканцям міста згідно діючого законодавства. На дошках оголошень під’їздів житлових будинків розміщені оголошення про проведення зборів співвласників багатоквартирних житлових будинків комунальної власності, у тому числі письмовим опитуванням, за участі спеціалістів управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради, балансоутримувачів, зі складанням відповідних протоколів. Крім того збори ініціативних груп мешканців житлових будинків відбувалися під керівництвом управління ЖКГ за адресою: пл.Соборна,3, 5-й поверх, приймальня управління ЖКГ Слов'янської міської ради.

Одночасно з цим, приватними підприємствами міста організована робота з оповіщення мешканців багатоквартирних житлових будинків з питань визначення їх управителями будинками.

Наголошуємо на наступному: приватні житлово-експлуатаційні підприємства надають послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в багатоквартирних житлових будинках комунальної власності територіальної громади м.Слов'янськ на підставі договорів з виконавчим комітетом Слов'янської міської ради за тарифами, погодженими рішенням виконавчого комітету. Договори дійсні до моменту проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирним житловим будинком.

Повідомляємо, що житлові будинки, співвласники яких самостійно укладають договори з управителями, міські ради знімають з балансу комунальної власності територіальної громади.

Також повідомляємо, що згідно законодавства проведення робіт з капітального ремонту ліфтів, покрівель, інженерних мереж, за кошти міського бюджету, забезпечується лише в багатоквартирних будинках комунальної власності.

Детальну інформацію можна отримати в управлінні житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради за телефоном (06262)-3-53-15.