В Славянске предлагают штрафовать за навязчивую рекламу

В Славянске предлагают штрафовать за навязчивую рекламу

Могут пострадать всяческие кандидаты...

Сегодня на сайте Славянского городского совета была зарегистрирована электронная петиция, в которой её автор просит рассмотреть возможность введения штрафных санкций за размещение навязчивой рекламы.

Поддержать идею автора можно по ССЫЛКЕ

Предлагаем ознакомиться с текстом петиции:

 Прошу вас розглянути можливість введення штрафних санкцій за розміщення нав'язливої ​​реклами, яка псує благоустрій та зовнішній вигляд вулиць міста. Штрафні санкції можливо застосовувати за розміщення реклами як на міській власності (стовпи, дерева, зупинки громадського транспорту) так і на приватній, можливо створити на рівні міста певний стандарт, який обмежував би осіб які розміщують рекламу і якого вони зобов'язані були б дотримуватися відповідно до ухвали міської ради (наприклад визначити контраст кольорів і т.п.) в деяких європейських країнах вже відійшли від численного розміщення строкатих нав'язливих кольорів на вулицях міст.

Також штрафи за порушення розміщення реклами можуть залучити додаткові кошти до міського бюджету, які в свою  чергу можна задіяти на покращення благоустрію та розвиток інфраструктури міста. Вважаю що дане питання і його рішення залежить тільки від міської влади.