В центре Славянска появился "безопасный дом"

В центре Славянска появился "безопасный дом"

Безопасность - прежде всего!

200 мешканців багатоповерхівки Слов'янська приєдналися до проекту «Безпечний будинок»

За порядком навколо будинку по вулиці Василівська у Слов'янську цілодобово можуть спостерігати і його мешканці, і правоохоронці. Для цього дім облаштували відеокамерами.

Ініціатором проекту «Безпечний будинок» є Головне управління Національної поліції Донецької області, фінансову підтримку здійснюють міжнародні партнери.

Участь у проекті дає можливість мешканцям визначитися із необхідністю своєї безпеки: наявність огорожі навколо будинку, домофони на під’їздах, освітлення придомової території, блокування вільних доступів до підвалів, горищ та технічних приміщень, а також камери зовнішнього відеоспостереження.

Наразі у Слов'янську таких "Безпечних будинків" – чотири.

Першими в цьому році до проекту безпеки приєдналися мешканці п'ятиповерхівки по вулиці Василівська. В даному будинку нараховується 70 квартир, в яких мешкає більше 200 громадян.

Роль правоохоронців у цій роботі – координація та комунікація населення із органам місцевої влади, участь у створенні як індивідуальної системи безпеки для кожного будинку, так і загальної в місті. Мета – захистити громадян та їх майно.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області