Сколько в Славянске официальных безработных

Сколько в Славянске официальных безработных

Кто они?

Протягом 2018 року в Слов’янському міському центрі зайнятості отримали послуги близько 1002 незайнятих трудовою діяльністю громадян району, з котрих 439 осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

На 1 січня 2019 року число безробітних налічувало 97 осіб, що склало 0,83% середньооблікової чисельності населення працездатного віку Слов’янського району. Близько 52% безробітних – це жінки, 31% – молодь у віці до 35 років, майже кожен третій – з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен другий раніше був робітником, кожен четвертий займав місце службовця, а кожен одинадцятий не мав професійної підготовки.

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники сільського господарства (50% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (10%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (11%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (23%).

У 2018 році отримали постійну роботу за сприяння служби зайнятості 453 незайнятих громадян району, з яких 234 особи зі статусом безробітного. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 24 безробітних району.

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру, в тому числі громадських роботах, взяли участь 255 безробітних жителів району.

Протягом 2018 року 138 безробітних жителів району на замовлення роботодавців підвищували свою кваліфікацію та проходили профнавчання, по закінченні якого понад 95% осіб були працевлаштовані.

На 01.01.2019 року допомогу по безробіттю отримували 604 безробітних регіону. Середній розмір виплати допомоги по безробіттю у грудні 2018 року склав 2651,4 грн.

Інформація надається без урахування безробітних мешканців Черкаської, Миколаївської та Андріївської об’єднаних громад.

СЛОВ’ЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТI