Как в Славянске наказывают уличных торговцев

Как в Славянске наказывают уличных торговцев

Сколько нарушителей оштрафовали за год?

Правоохоронці, які протистоять незаконній торгівлі на вулицях, діють в першу чергу в інтересах міста та його жителів. Продукти на «стихійних ринках» реалізуються в антисанітарних умовах: вони не проходять відповідну перевірку. Вживання таких продуктів може спричинити різні захворювання.

ільшість реалізаторів, з якими вдалося поспілкуватися співробітникам поліції – працюють на вулицях міста нелегально. При цьому вони висловлюють небажання торгувати на «законних» ринках і вимагають узаконити для них ті місця, які вони самі обрали.

У громадян, які займаються реалізацією на вулиці перевірялась наявність дозволів на виїзну торгівлю, видавану міськвиконкомом.

В результаті за рік поліцейськими було складено 200 протоколів за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Торгівля з рук у невстановлених місцях», за який передбачено покарання у вигляді штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Деякі торговельні лотки розташовувалися таким чином, що вони перешкоджали паркування транспорту і вільному пересуванню пішоходів по тротуарах. У таких випадках дільничними було складено 25 протоколів за статтею 152 Купап «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів», санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали були направлено до суду.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області