В Славянске разыскали 12-летнюю девочку, которой трое суток не было дома

Чем думали родители...

Про зникнення 12 – річної дівчини батьки повідомили поліцейським лише за три дні. Незважаючи на це, оперативники того ж дня розшукали та повернули неповнолітню додому. Протиправних дій відносно дитини вчинено не було.

До поліції Слов'янська звернулися батьки неповнолітньої дівчини та повідомили, що їх донька пішла ввечері гуляти і не повернулася. На дзвінки батьків донька не відповідала, а ось подружкам та своїй сестрі дзвонила. В одній з розмов вона сказала, що поїде до бабусі в Миколаївку, але там вона так і не з’явилася. Тоді батьки вирішили звернутися по допомогу до поліцейських.

На пошуки зниклої був орієнтований не тільки особовий склад місцевої поліції, а й усі блокпости, патрулі на залізничних і автовокзалах, всі зовнішні авто і піші наряди та суміжні органи.

Поліцейські перевірили безліч інформації про її можливе місце знаходження. І, зрештою, неповнолітня була знайдена у одного зі своїх знайомих. Пояснити свій вчинок вона не змогла, говорила, що без особливих причин.

За час перебування школярки без нагляду дорослих, правопорушень відносно неї вчинено не було.

Батьки притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

Поліція ще раз звертається до всіх громадян: якщо у вас пропав родич або близька людина, то в першу чергу повідомте про це за номером «102», а вже потім починайте самостійні пошуки. У цьому випадку дорогоцінний час не буде втрачено, і шанси розшукати ваших близьких значно зростуть.

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області