В Славянске представители малого бизнеса развивают сеть бытовых услуг

В Славянске представители малого бизнеса развивают сеть бытовых услуг

Контраст" расширяется

У Слов'янську розширюється сфера місцевих побутових послуг – мешканці міста матимуть нагоду відвідати сучасну майстерню з ремонту одягу та хімчистки натурального хутра.

Відремонтувати одяг можна буде у вже діючій пральні «Контраст», яка належить місцевій підприємниці Анні Чабан, повідомляє «Бізнес-Схід».

Власну справу мешканка Слов'янська започаткувала ще у 2015 році. Більш за все це був соціально відповідальний бізнес, пов'язаний з допомогою військовослужбовцям.

«Якось я дізналась, що у казармах військових немає пральних машин, а потрібно було прати, – пригадує Анна. – Я вирішила їм допомогти. Спочатку прала їх речі безкоштовно або за символічну плату. Так розпочалася моя бізнес-історія».

Згодом дівчина зареєструвалася як підприємниця. До Анни почали звертатися люди, щоб випрати їм великі ковдри, пледи. Але потрібна була велика машинка, яку згодом за допомогою друзів все ж вдалося придбати.

«Я нагадала про себе усім людям, які мені дзвонили, і запропонувала свої послуги. Клієнти були у перший же місяць, – каже Анна. – Поширювала свої послуги і через соціальні мережі».

Зараз підприємниця уклала угоди з поліклініками міста – пере їм медичні халати та рушники. Після тривалих перемовин Анна знайшла спільну мову з клієнтом.

Підприємниця зі Слов’янська пропонує жителям міста послуги з прання курток, пуховиків, великих ковдр та пледів. Нещодавно до цього переліку додала також ремонт одягу.

«У мене була швейна машинка, але вона стояла без справи. При цьому я стала помічати, що люди приносять прати деякі речі, а вони потребують ремонту, тому вирішили запропонувати цю послугу», – каже підприємниця.

Незабаром Анна Чабан планує розширити власний бізнес та переїхати у більше приміщення. Міркує дівчина і над наданням населенню послуг з химчистки меблів, де планує навіть чистити натуральне хутро.

“Аби придбати необхідне обладнання, яке дуже коштовне, буду брати участь у грантових программах. Наприклад, для сучасної хімчистки шуб потрібне обладнання за 500 тисяч гривень”, – поділилася планами Анна Чабан.