В Славянске массовые беспорядки начались во время транспортировки осужденного: "опасность" позади

В Славянске массовые беспорядки начались во время транспортировки осужденного: "опасность" позади

Кому было слышно?

 Слов'янські правоохоронці провели навчальну спецоперацію з припинення групових правопорушень та деблокування спецтранспорту

За легендою масові безпорядки розпочалися під час перевезення заарештованого з судової установи. Група чоловіків блокували виїзд автозаку та вимагала звільнити підсудного. Конфлікт було локалізовано. Осіб, які порушували публічний порядок, доставили до відділу поліції для з’ясування усіх обставин.

Силовики намагалися вирішити "конфлікт" мирним шляхом, але переговори з умовними ініціаторами зіткнення не дали бажаних результатів. Після чого до врегулювання громадського порядку були задіяні спецгрупи правоохоронців.

Участь у заході взяли керівництво Управління превентивної діяльності ГУНП, керівний склад та працівники Слов’янського відділу поліції, Управління патрульної поліції Краматорська та Слов'янська і військової частини № 3035 Нацгвардії України.

За легендою, група чоловіків перекрила дорогу, перешкоджаючи проїзду транспорту та заблокувала виїзд спецтранспорту з заарештованим.

Після надходження повідомлення про правопорушення за тривогою був піднятий особовий склад Слов'янського відділу поліції. У найкоротший час правоохоронці були озброєні та екіпіровані, після чого на чолі із керівництвом підрозділу виїхали для припинення можливих масових заворушень.

Одночасно до місця події прибули представники патрульної поліції та Національної гвардії України.

Роботу із протестувальниками розпочала група комунікації поліції.

Однак агресивно налаштована група не йшла на контакт, тоді було прийнято рішення про задіяння спецгрупп.

Оперативно зону конфлікту було заблоковано групами оточення, фільтрації, захоплення. Конфлікт було локалізовано. Осіб, які порушували публічний порядок, доставили до відділу поліції для з’ясування усіх обставин.

Мета тактико-спеціальних навчань – вдосконалення взаємодії між поліцією та Нацгвардією, перевірка професійних навичок в умовах, максимально наближених до реальності.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області