В Славянске вскоре появятся два современных медучреждения

Какие ещё объекты медицины построят в Донецкой области

Через бойові дії та окупацію частини регіону на Донеччині на теперішній час відсутня можливість надання вузькоспеціалізованої медичної допомоги населенню, тож до 2021 року в області планується розбудова медичних закладів різних ланок. Про це свідчать дані проекту Плану перспективного розвитку Донецької області на 2019−2021 роки.

Планується, що у Слов’янську за три роки з’явиться відремонтований обласний діагностичний центр та обласна дитяча лікарня, у Краматорську — онкологічний диспансер, відділення кардіо- та рентгенваскулярної хірургії, перинатальний центр та обласна клінічна багатопрофільна лікарня, у Дружківці — судинний центр.

У Маріуполі до 2021 року має бути завершена реконструкція обласної лікарні інтенсивного лікування.

У Бахмуті запланована реконструкція комплексу будівель для розміщення обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, водолікарні з басейном та гуртожитком.

Крім того, з метою розвитку сільської медицини, на території області передбачається будівництво 23 амбулаторій, з них 11 — з житлом для медичних працівників.

Відкриття амбулаторій планується на територіях Бахмутського, Великоновосілківського, Волноваського, Добропільського, Костянтинівського, Мангушського, Мар’їнського, Нікольського, Покровського, Слов’янського, Ясинуватського районів та Лиманської ОТГ.

Вчасно