Сколько должен стоить проезд в Славянске? Власть предлагает обсудить...

Что и требовалось доказать...

5 сентября в Славянске изменилась стоимость проезда в общественном транспорте (троллейбусах) – вместо 4 гривен мы стали платить за билет – 3 гривны.

Как уже сообщал "Карачун", таким образом было выполнено решение Донецкого окружного административного суда, в котором сказано, что члены исполнительного комитета Славянского горсовета должны приостановить свое же решение о февральском повышении стоимости проезда в троллейбусах (с 3 до 4 гривен).

А вчера на сайте Славянского городского совета появилось сообщение о проведении общественных слушаний по поводу установления тарифов на проезд в городском общественном транспорте. Так, в горсовете начинают бюрократическую процедуру, чтобы вернуть стоимость проезда к прежним четырем гривнам.

Ниже публикуем официальную информацию о проведении общественных слушаний:

Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення

Найменування органу місцевого самоврядування, який проводить обговорення: Виконавчий комітет Слов'янської міської ради

Питання, винесене на обговорення: Проект рішення виконавчого комітету Слов'янської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електротранспортом (тролейбус)»

Варіанти вирішення питання:

Встановити комунальному підприємству «Слов’янське тролейбусне управління» тариф за разовий проїзд одного пасажира та одного місця багажу міським електричним транспортом (тролейбус) у розмірі 4,00 грн. та вартість проїзних квитків тривалого користування для громадян у розмірі 140,00 грн., для службових поїздок робітників підприємств, організацій та установ – 180,00 грн., для учнів шкіл та ліцеїв – 50,00 грн., для студентів очної форми навчання – 70,00 грн.;

Залишити діючі тарифи без змін.

Адреса (гіперпосилання) тексту проекту рішення виконавчого комітету Слов'янської міської ради «Про встановлення трифів на перевезення пасажирів міським електротранспортом (тролейбус)», який буде опублікований на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради 13.09.2019

http://docs.slavrada.gov.ua/prdt/17402

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення

Мешканці та гості міста різних вікових та соціальних категорій, крім громадян, яким надано право на пільговий проїзд громадським транспортом.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Якісне та безпечне надання послуг міського електротранспорту.

Відомості про місце і час проведення публічних заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників

Консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення будуть проведені в період з 13.09.2019 по 13.10.2019 включно.

В рамках публічного громадського обговорення буде проведений публічний захід – засідання за круглим столом, яке відбудеться 27 вересня 2019 року, о 14:00 год., за адресою: м. Слов'янськ, площа Соборна, 2, адмінбудівля Слов'янської міської ради, велика зала, 1 поверх.

Вхід вільний. Акредитація для ЗМІ не потрібна.

Реєстрація учасників проводиться перед початком заходу з 13:30 год. до 14:00 год.

Порядок участі в обговоренні представників усіх груп населення та заінтересованих сторін

Обговорення у формі публічних виступів учасників, які пройшли реєстрацію перед початком заходу

Поштова та електрона адреса, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень

Письмові пропозиції та зауваження подаються з 13 вересня 2019 року по 13 жовтня 2019 року включно відповідно до норм чинного законодавства за адресою: м. Слов'янськ, площа Соборна, 2, Слов'янська міська рада; [email protected].

Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення:

м. Слов'янськ, площа Соборна, 2, Слов'янська міська рада.

Відділ транспорту та зв’язку Слов'янської міської ради, каб. 216, тел. (0626) 66-41-31;

Відділ з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради, каб. 413, (0626) 62-13-09.

Прізвище, ім'я відповідальної особи органу місцевого самоврядування:

Макієнко Римма Вікторівна – начальник відділу транспорту та зв’язку Слов'янської міської ради;

Кравченко Дмитро Валерійович – начальник відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт про результати публічного громадського обговорення буде доведено до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради у розділі “Консультації з громадськістю» не пізніше, ніж через два тижні після закінчення обговорень, які вирішено провести в період з 13.09.2019 по 13.10.2019 включно.