В Славянске ищут свободные помещения и земельные участки под бизнес

Привлекаем инвестиции...

Слов'янська міська рада інформує:

З метою активізації інвестиційної та зовнішньо- економічної діяльності міста, оновлення інвестиційних пропозицій та формування бази вільних приміщень, незавершених об’єктів будівництва та земельних ділянок, які на даний час не використовуються, управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради звертається з пропозицією до суб’єктів господарювання міста Слов’янськ, власників приміщень та об’єктів, власників земельних ділянок, які на даний час не використовуються але можуть бути запропоновані для продажу або оренди потенційним інвесторам надати інформацію щодо вищеозначених об’єктів.

нформація про вільні приміщення та земельні ділянки приймається за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2 каб. 201, 412 або на електрону адресу управління [email protected] та буде висвітлена на офіційному сайті Слов’янської міської ради http://slavrada.gov.ua для вільного доступу потенційним інвесторам.

а детальною інформацією звертайтесь до управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2 каб. 201, 412 або за телефоном (06262) 2-43-32.