Новости Славянска

Сколько сегодня берут патрульные в Донецкой области за вождение в пьяном виде?

Новости Славянска, 0 комментариев
Сколько сегодня берут патрульные в Донецкой области за вождение в пьяном виде?

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури двом працівникам сектору реагування патрульної поліції ВП № 1 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 26 серпня 2021 року 23 та 24-річний правоохоронці під час патрулювання вулиць м. Дружківки зупинили автомобіль ВАЗ 2109.

У ході перевірки документів у водія, патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. За нескладання адміністративного протоколу поліцейські запропонували чоловіку надати їм неправомірну вигоду у розмірі 15 000 грн.

Проте, вказаної суми у чоловіка не було, тож правоохоронці отримали від нього 10 000 грн.

На теперішній час вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Краматорську за оперативного супроводу ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, у вересні 2021 року було викрито аналогічний випадок. Двоє патрульних віком 36 та 40 років у ході патрулювання вулиць м. Дружківки зупинили автомобіль та під час перевірки документів у водія, помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. За не складання адміністративного протоколу поліцейські вимагали у чоловіка неправомірну вигоду у розмірі 15 000 грн.

Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

Последние новости