У ДонОВА згадують загиблого у Слов'янську хлопчика

Росіяни тоді скоїли черговий злочин

Щодня о 9.00 – загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації. 

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини.

14 квітня 2023 року російська армія обстріляла Слов'янськ на Донеччині. По місту випустили вісім ракет «С-300». Цей обстріл забрав життя 15 людей. Серед жертв – батько та син: 29-річний Сергій і дворічний Максим Комаристі. Хлопчик помер у «швидкій». Тіло батька шукали під завалами два дні.

«Сергій завжди підтримував Україну як міг. Дуже переживав за загиблих воїнів ЗСУ та мирних людей. У 2022 році він вивіз сім'ю в безпечний регіон, а сам жив у Слов'янську. Напередодні Великодня дружина Настя із сином приїхали додому побачитися зі Сергієм. Дружина вийшла в продуктовий магазин, коли місто обстріляли російськими ракетами – одна з них прилетіла просто у квартиру родини. Було зруйновано 4 та 5 поверхи. Багато вбитих, поранених. Настя після всього – морально ледве жива, такий стан і в бабусі хлопчика», – розповів В'ячеслав Шевелев, знайомий батька Максимка.

Коли у Насті та Сергія народився син, пара дуже раділа. Хлопчик був оточений любов’ю і турботою батьків. На останніх світлинах у соцмережах матері родина святкує уродини малюка – з великим тортом і кульками. Він любив ігри, мультики, спілкування з батьками.

У загиблого Максимка залишилися мама, бабуся та дідусь. 

З 24 лютого росіяни вбили 1501 мирних жителів Донеччини, поранили ще 3488. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Пам'ятаймо!