Управління виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області продовжує фінансувати страхові виплати потерпілим на окупованих територіях

Управління виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області продовжує фінансувати страхові виплати потерпілим на окупованих територіях

Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати щомісячні страхові виплати

Управління виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області продовжує фінансувати страхові виплати потерпілим на окупованих територіях

Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати щомісячні страхові виплати для тисяч потерпілих, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. 

Попри чисельні складнощі, які виникли внаслідок повномасштабного вторгнення росії, управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області в короткий термін налагодило роботу всіх відділень та адаптувало процеси під умови воєнного стану. Це дозволило безупинно здійснювати виплати за лікарняними листками та щомісячні страхові виплати.

Найбільш складним на сьогодні залишається питання проведення фінансування на тимчасово окупованих територіях – технічні перепони, потреба верифікації та часта неможливість роботодавців здійснити виплату отриманих від Фонду коштів працівникам не дозволяють проводити фінансування штатно.

Фахівці управління не припиняють роботу з налагодження виплат. Потерпілі на виробництві та члени їх сімей, як ті, що перебувають на підконтрольній території, так і ті, що залишилися в окупованих містах та районах, у повному обсязі отримують страхові виплати на банківські картки. Так, за минулий місяць для понад 37 тисяч потерпілих управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області перерахувало понад 219 мільйонів гривень страхових виплат.

На жаль, наразі непрофінансованими залишаються допомоги за листками непрацездатності тих працівників, чиї роботодавці залишилися на окупованих територіях, не виходять на зв’язок або не мають можливості гарантувати виплату отриманих від Фонду коштів безпосередньо працівнику.

У таких випадках застрахована особа має право напряму отримати належні їй кошти. Для цього працівники мають евакуюватися на підконтрольну Україні територію та звернутись у будь-яке зручне відділення Фонду.

З початку воєнних дій уже більше тисячі страхувальників Донецької області змінили своє місцезнаходження та перереєструвалися на території, підконтрольній українській владі.

За період воєнного стану відділеннями управління прийнято від страхувальників заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення для більш ніж 30 тисяч застрахованих осіб на суму понад 190,9 млн грн. На сьогодні відділеннями управління профінансовано заяви-розрахунки, подані роботодавцями по 25.04.2022.

Більш детальну інформацію щодо здійснення всіх страхових виплат, допомог за лікарняними, декретних допомог тощо можна отримати за телефонами «гарячих ліній» відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області