В МВС розповіли, до чого готуватися українцям на День Незалежності

Там закликали громадян в цей час особливо пильно дотримуватися правил безпеки та реагувати на сигнали повітряної тривоги

Заступник глави МВС Євген Єнін вважає, що росіяни не розпочнуть новий наступ на День Незалежності, але можуть готувати "сюрпризи" у вигляді ракетних чи авіаударів, позаяк у Москві люблять символізм дат. Про це Єнін розповів під час телемарафону.

"У ці дні я особливо хотів би закликати дослухатися до порад військових адміністрацій, і реагувати на сигнал повітряної тривоги", – пояснив він.

Єнін додав, що якщо громадяни в ці дні, як і в інші, бачитимуть щось підозріле, то вони повинні повідомити про це в поліцію. Там вже зафіксували збільшення кількості телефонних терористів.

"Наші підрозділи діють в умовах підвищеної готовності. В місцях відпочинку громадян буде забезпечене посилене патрулювання з боку кінологів, з боку вибухотехніків. Напоготові будуть слідчі оперативні групи, готові до реагування на будь-який нештатний розвиток ситуації. Так само будуть задіяні наші рятувальники, – сказав представник МВС. – Хотів би попросити громадян з повагою ставитись до обмежень, які встановлюються військовими адміністраціями і допомагати правоохоронцям, які в ці дні допомагають забезпечувати безпеку".