Резніков: Ми переможемо окупантів, а РФ розвалиться

"Я бажаю нам усім вірити у перемогу Україн!"

Міністр оборони Олексій Резніков переконаний, що Україна переможе у війні з російськими загарбниками, а Російська Федерація розпадеться в осяжному майбутньому.

Джерело: Олексій Резніков в ефірі національного телемарафону 24 серпня

Пряма мова: "Я бажаю нам усім вірити у перемогу України, бажаю вам і собі вірити в те, що добро точно переможе зло, тому що ми з вами знаходимося на світлій стороні сили, а світла сторона точно має перевагу над темрявою.

Ми з вами здолаємо орків і країна Мордору (Росія – ред.), повірте мені, розвалиться на окремі державні утворення – і ми побачимо з вами розвал. А ми ж залишимося соборними, незалежними та єдиними".

Деталі: Резніков також згадав, що коли Україна здобула незалежність у 1991 році, йому здавалося, що треба розвивати державу й доводити свою самостійність, але підтримувати дружні стосунки з сусідами.

"Я був переконаний, що ми будемо дружити з нашими сусідами, і мені й у голову не могло прийти, що найбільш нахабно і підступно поведе себе найближчий сусід", – сказав Резніков про війну, розпочату Росією проти України.

Міністр також зізнався, що День незалежності став для нього зі святкового вихідного найважливішим днем в історії України.