Російська армія не здатна захистити ключові позиції у Запорізькій області — ISW

Та там не відкидають, що окупанти переорієнтують своє угруповання в регіоні, після чого вони зможуть перекидати різний особовий склад назад на позиції

Аналітики Інституту вивчення війни США оцінили ситуацію на запорізькому напрямку фронту. За словами експертів, пересування росіян, яке там зараз відбувається, свідчить про те, що окупанти не готові оборонити свої ключові позиції, а тому змушені визначати пріоритетні місця для зосередження сил.

"Пересування російських військ у Запорізькій області може свідчити про те, що російські війська не можуть захистити критично важливі райони на тлі посилення українських ударів по місцях зосередження російських сил та їхній логістиці", – констатують в ISW.

Там прогнозують, що через це росіяни можуть вивести свій особовий склад з позицій, розташованих ближче до лінії фронту в Запорізькій області. Так вони будуть намагатися зменшити вплив ударів Сил оборони, кількість яких зростає.

Особливо експерти звернули увагу на відхід окупантів з Пологів. Цей населений пункт знаходиться на критично важливій дорожній розв’язці, тож тепер окупаційним силам буде важко "захищати" Токмак під час українського контрнаступу.

Та в ISW зазначають, що існує й можливість того, що російські військові переорієнтують своє угруповання в Запорізькій області, а потім перекинуть різний особовий склад назад у ці населені пункти.