Тема нападу з території Білорусі – це інформаційно-психологічна операція РФ – представник ГУР

На сьогоднішній день загрози повномасштабної наземної операції з боку Білорусі немає

Нагнітання істерії довкола можливого вторгнення в Україну з боку Білорусі є російською інформаційно-психологічною операцією (ІПСО), стверджує представник ГУР Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Свою думку він сформулював в ефірі телемарафону, повідомляє Укрінформ.

“Є об'єктивні речі: чисельність угруповання, готовність сил та коштів та інші моменти, які нам дозволяють стверджувати, що станом на сьогоднішній день загрози повномасштабної наземної операції з боку Білорусі … немає”, – сказав Юсов.

За його словами, у разі зміни ситуації Україна готова та відпрацювала усі сценарії. А максимально нагнітати тему настання саме з боку Білорусі вигідно Путіну. Щодо Лукашенка, той “не хоче вдаватися до суїцидальних дій”.

Відповідаючи на запитання, чи РФ використовує залізничні цистерни для таємного перекидання своїх військовослужбовців на територію Білорусі, Юсов сказав, що з цього приводу була різноманітна інформація.

"Оскільки як до людей до своїх військових рашисти не ставляться, можуть перевозити не лише в бензовозах, а й в інших ємностях, призначених для інших рідин, наприклад", – сказав він.