Новости Славянска

В Славянске молодежь училась влиять на власть

Новости Славянска, 0 комментариев
В Славянске молодежь училась влиять на власть
 
   Молодь Донеччини, представники учбових закладів та активістів громадських організацій, взяли участь у дводенному тренінгу «Влада і молодіжна громада», який відбувся в Слов’янську.

   Організатором заходу виступила ГО «Молодь Сходу України» в рамках проекту Програми «U-LEAD з Європою». Громадська організація за підтримки U-LEAD реалізує проект «Посилення ролі молоді в управлінських процесах Донецького регіону». На тренінг приїхала молодь із Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівського та Олександрівського районів, Черкаської ОТГ.

   Оксана Ступак, керівник проекту, розповіла учасникам тренінгу про можливості, які відкриваються для молоді. Ті учасники, які напишуть найкращу мотиваційну відеопрезентацію, зможуть узяти участь у стажуванні в структурних підрозділах Донецької ОДА. Вже 12 департаментів та управлінь надали згоду на стажування молоді.

   Участь у тренінгу взяла Ольга Нікуліна, радник з питань комунікації Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування. Молодь дізналась про основні напрямки діяльності в Україні Програми «U-LEAD з Європою», роботу команди Донецького ЦРМС, спрямовану підвищення професійного рівня представників органів місцевого самоврядування, а також про перебіг децентралізації в Донецькій області.

   Протягом двох днів учасники заходу разом з тренерами обговорювали тонкощі адвокаційної кампанії, можливості молоді впливати на владу, приділили увагу реформам, у тому числі децентралізації, роботі органів місцевого самоврядування. Представники Центру зайнятості розповіли молоді, як підготувати відерезюме – ці знання стануть у нагоді, коли учасники проекту будуть готувати мотиваційне відео, щоб мати можливість взяти участь у конкурсному відборі на стажування в Донецькій ОДА.

   Серед наступних заходів проекту «Посилення ролі молоді в управлінських процесах Донецького регіону» – подібні тренінги в Бахмуті та Покровську, неформальний сніданок з депутатом та чиновником, відбір та безпосереднє стажування в Донецькій ОДА, підготовка та захист молодіжних проектів, підготовлених силами учасників проекту.


В Славянске молодежь училась влиять на власть

В Славянске молодежь училась влиять на власть

В Славянске молодежь училась влиять на власть

В Славянске молодежь училась влиять на власть


Последние новости