Новости Славянска

Бизнесмены Славянска, внимание! КОНКУРС

Новости Славянска, 0 комментариев
Бизнесмены Славянска, внимание! КОНКУРС

   Сегодня на сайте Славянского городского совета была опубликована информация о проведение конкурса для предпринимателей. Конкурс проводится, чтобы выяснить, кто и какие услуги будет предоставлять в новых павильонах на берегу озера Вейсового.

   Ниже публикуем текст объявления (дословно):

   Відповідно до розпорядження міського голови від 08.05.2019 № 149р, оголошується конкурсний відбір суб’єктів господарювання для здійснення споживчих та рекреаційних послуг на території рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на озері Вейсове.

   Організатором конкурсу є Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна, 3, 5 поверх, тел. 2-01-78).

   Конкурсні пропозиції приймаються з 20.05.2019 по 31.05.2019 включно за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна,2, Слов’янська міська рада, каб. 304, тел. 2-03-16, в робочі дні з 8-00 до 17-00 (п’ятниця до 16-00), перерва з 12-00 до 13-00.

   Для участі у конкурсному відборі претенденти подають оригінали або засвідчені в установленому законодавством порядку копії наступних документів:

   заяви суб’єкта господарювання, в якій зазначається бажаний елемент об’єкту благоустрою для здійснення споживчих та рекреаційних послуг – конкретизувати саме яких (зразок додається);
   довідки від органів податкової служби про відсутність заборгованості з податків, виданої не раніше ніж за 30  календарних днів до дня проведення конкурсу;
   договорів про офіційне працевлаштування найманих працівників;
    фінансової звітності за минулий рік або довідки про наявність оборотних коштів на розрахунковому рахунку суб’єкта господарювання або довідки про рух грошових коштів за минулий рік;
   інформації про активність підприємницької діяльності, ефективність її розвитку, участь у соціальних проектах, благодійна діяльність та інше;
   інноваційні пропозиції щодо надання послуг (за наявності).

   Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті. На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути написано великими буквами "КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ".

   Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються і повертаються учасникам конкурсу.

   Лоти конкурсу:
Бизнесмены Славянска, внимание! КОНКУРС
   Прогнозна вартість послуг за тимчасове користування 1 елементом благоустрою (павільйоном) складає 4999, 06 грн на місяц.

   Суб’єкти господарювання, які будуть визначені переможцями конкурсного відбору, укладають договори з адміністрацією Регіонального ландшафтного парку «Слов’янський курорт» (Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Героїв Труда, 41, тел. 050-935-9471) про тимчасове користування окремими елементами об’єкту благоустрою – рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на озері Вейсове.

   Завантажити додатки можна за посиланням

Последние новости