В Славянске спасателям пришлось спасть скорую

В Славянске спасателям пришлось спасть скорую

Последствия непогоды

Наразі на території Донецької області зберігаються складні погодні умови. Минулої доби на дорогах регіону спостерігалась сильна ожеледиця. Впродовж дня диспетчери Служби порятунку отримували повідомлення про необхідну допомогу від водіїв транспортних засобів. Через ожеледицю маневрування транспортних засобів значно ускладнилось, що призвело до виникнення значної кількості дорожньо транспортних подій.

За минулу добу рятувальники 6 разів залучались до ліквідації наслідків несприятливих погодних умов. Всього було відбуксировано 5 автівок, серед яких 2 автомобіля швидкої медичної допомоги, 2 мікроавтобуса та 1 легковий автомобіль. В результаті цих побій було визволено 10 людей. А також, прибрано 1 аварійне дерево, яке ускладнювало дорожню обстановку.

Так, у м. Добропілля фахівці ДСНС за допомогою автоцистерни та буксирувального тросу вилучили з кювету мікроавтобус Merсedes Benz на безпечну ділянку дороги. А вже за декілька годин отримали чергове повідомлення та вирушили на допомогу водієві мікроавтобусу Volkswagen T4, який також, через слизьку дорогу, потрапив у кювет та не міг самостійно продовжити рух.

У Мар’їнському районі на автошляху «Пречистівка-Новоукраїнка», на відстані 3 км від с. Пречистівка, рятувальники надали допомогу працівникам швидкої медичної допомоги. Водій медичного автомобілю не міг продовжити рух, через слизьку дорогу, тому рятувальники за допомогою власних сил виштовхали транспортний засіб не безпечну ділянку проїжджої частини дороги.

Подібна подія сталась й у м. Слов’янськ. Бійці ДСНС також вилучили карету швидкої медичної допомоги зі слизької ділянки автодороги.

У Покровському районі на дорозі поміж с. Даченське та с. Новий Труд водій легкового автомобілю Москвич звернувся по допомогу до рятувальників, адже не міг самостійно продовжити рух, через слизьку дорогу.

Також, у м. Волноваха фахівці ДСНС прибрали аварійне дерево, яке перешкоджало руху транспортних засобів.

Фахівці підпорядкованих підрозділів Головного управління перебувають у підвищеній готовності до проведення дій за призначенням та надання допомоги тим, хто цього потребує.

Шановні громадяни! Якщо ви потрапили у снігову пастку, або застрягли на слизькій дорозі та не в змозі самостійно продовжити рух, негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

ГУ ДСНС України у Донецькій області