В Лимані вже ексгумували тіла 187 загиблих

Правоохоронці ексгумували уже 187 тіл на місці масового поховання загиблих від рук окупантів у місті Лиман – серед них 35 військових і 152 цивільних

Правоохоронці ексгумували уже 187 тіл на місці масового поховання загиблих від рук окупантів у місті Лиман – серед них 35 військових і 152 цивільних.

Джерело: пресофіцер поліції Донеччини Олександра Гаврилко на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ 17 жовтня

Пряма мова Гаврилко: "Наразі у Лимані роботи з ексгумації ще тривають, ведеться слідство. За попередніми результатами, ексгумували 35 військовослужбовців, тіло одного з них було окремо, в могилі посеред міста, та 152 цивільні людини. Також недослідженими лишається близько 40 могил, доступ до них ускладнений".

Деталі: Вона додала, що за одну добу вдається ексгумувати 10-15 людей.

За попередніми результатами огляду ексгумованих тіл, люди загинули внаслідок вибухових травм.

Однак, за словами Гаврилко, поліція має інформацією, про громадян, які загинули внаслідок насильницької смерті. Про це детальніше повідомлять після експертизи.

Речниця обласної поліції зазначила, що наразі відомо про 43 масові поховання на Донеччині. Окремо поліція області отримує інформацію про стихійні поховання у дворах житлових будинків, де у могилах може бути до 10 людей.

Представниця поліції також розповіла, що в місці, де базувалися російські військові, знайшли тіло цивільного чоловіка. Тіло жертви та територія були заміновані. За попередніми висновками експертизи, чоловіка застрелили.