70 000 за выходные: сколько денег платят в бюджет нетрезвые водители Славянска и района

Выгодно, но опасно!

У святкові вихідні в Слов'янському районі поліцією виявлено 7 нетверезих водіїв

Усього за вихідні на території Слов'янського району виявлено більше 40 фактів порушення правил дорожнього руху. На порушників накладено штрафів на суму понад 85 тисяч гривень, тільки з нетверезих водіїв стягується більше 70 тисяч гривень.

За вказаний період поліцейськими в складі ГРПП було складено 46 протоколів відносно порушників ПДР. Майже кожного дня фіксувались порушення правил обгону, проїзду пішохідних чи залізничних переходів, відсутність документів на право керування.

Серед нетверезих водіїв, яких виявили правоохоронці, переважно ті, хто приїхав відпочити в курортний Святогірськ. У деяких випадках водії привертали до себе увагу порушенням правил дорожнього руху.

Водії відсторонені від права керування транспортними засобами та притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Поліція звертається до учасників дорожнього руху з проханням дотримуватись Правил дорожнього руху, бути уважними та обережними, не сідати за кермо в нетверезому стані, берегти себе та оточуючих.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області