"Золотые" гектары: в собственность Святогорска вернулось 20 га земли

Вскоре пополнится бюджет!

Земельну ділянку вартістю 25 млн грн повернуто до комунальної власності

Рішенням Господарського суду Донецької області задоволено позовні вимоги Слов’янської місцевої прокуратури до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення заборгованості за договором оренди землі у м. Святогірську.

Нагадаємо, у листопаді 2008 року між Святогірською міською радою та підприємством укладено договір довгострокової оренди земельної ділянки площею 20 га і вартістю близько 25 млн грн для будівництва на березі р. Сіверський Донець спортивно-оздоровчого комплексу.

Однак з червня 2016 року плата за користування землею орендарем не вноситься, а сума заборгованості зросла до 900 тис грн. Крім того, за 10 років недобросовісний орендар так і не розпочав використовувати землю за цільовим призначенням.

Після набрання законної сили рішенням Господарського суду Донецької області Слов’янською місцевою прокуратурою вжито заходів щодо його виконання, а саме – за втручання прокуратури відомості щодо перебування земельної ділянки у комунальній власності внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Прес-служба прокуратури Донецької області