На Донеччині триває відбудова

4 мости відбудовують у деокупованих громадах Донеччини

На Донеччині оркім відбудови мостів також триває капітальний ремонт доріг

У деокупованих громадах Донеччини триває відбудова 4-х мостів, які були зруйновані під час активних бойових дій.

Про це повідомив виконувач обов’язків начальника Донецької обласної військової адміністрації Ігор Мороз на своїй сторінці у Фейсбук.

Він також зазначає, що відбувається капітальний ремонт однієї з доріг, яка поліпшує та скорочує на 20 кілометрів шлях з напрямку Покровська до Дружківки та Краматорська. Дорога була вщент зруйнована та потребувала ремонту ще декілька років тому.

«Маємо розуміти, що сьогодні якісне дорожнє покриття — це в першу чергу необхідність. Автомобільне сполучення сьогодні — це евакуація населення та поранених, як військових так і цивільних, а також забезпечення області продовольством та гуманітарною допомогою. Працюємо разом для Перемоги!», — наголосив Мороз.

У деокупованих громадах Донеччини триває відбудова 4-х мостів, які були зруйновані під час активних бойових дій. Крім того, відбувається капітальний ремонт однієї з доріг, яка поліпшує та скорочує на 20 кілометрів шлях з напрямку Покровська до Дружківки та Краматорська. Дорога була вщент зруйнована та потребувала ремонту ще декілька років тому. Маємо розуміти, що сьогодні якісне дорожнє покриття – це в першу чергу необхідність. Автомобільне сполучення сьогодні – це евакуація населення та поранених, як військових так і цивільних, а також забезпечення області продовольством та гуманітарною допомогою. Працюємо разом для Перемоги!

Posted by Ігор Мороз on Friday, November 3, 2023