Новости Славянска

Какой бизнес из Славянска занял второе место среди "больших историй малого бизнеса"

Новости Славянска, 0 комментариев
Какой бизнес из Славянска занял второе место среди «больших историй малого бизнеса»

   Читачі delo.ua обрали фаворитів проєкту «Великі історії малого бізнесу» – серії мотиваційних роликів про підприємців та підприємиць із Донеччини, Луганщини та Азовського узбережжя Запорізької області. За результатами онлайн-голосування, читачам delo.ua найбільше сподобались історії про майстерню авторських пряників у Дружківці, центр танцю у Слов’янську та всесвітньо відомі дерев’яні іграшки з Бердянська...

   2 місце – Центр танцю «Грація», Слов‘янськ

   Ще одна історія, яка не залишила глядачів байдужими – це історія про центр танцю «Грація» у Слов’янську, яка стала справжньою візитівкою міста та своєю популярністю вже давно вийшла за його межі. Студію відкрили 30 років тому, в її стінах професійно зростали сотні танцюристів, які згодом посідали призові місця у великих турнірах. У 2014 році, у зв’язку з збройним конфліктом, насичене танцювальне життя студії припинилось: міський будинок культури, де знаходилися зали, було пошкоджено. Але керівник «Грації» Олексій Овчинников знайшов вихід: замість втрачених п’яти залів у Слов’янську відкрили 10 у чотирьох різних містах.

   Історію про нього створив режисер Орест Смілянець.

   «Діти і викладачі вкладають багато сил у танці. Це відчувалося на кожній репетиції і з кожним хореографом. Така праця приносить “Грації” золоті кубки, тримає людей у чудовій формі, заряджає енергією і любов'ю до життя. Сподіваємось, цей позитив передався глядачам нашого відео», – розповів Орест.

Последние новости