Новости Славянска

Ночной скандал в Славянске: официальная версия полиции

Новости Славянска, 0 комментариев
Ночной скандал в Славянске: официальная версия полиции

   В заяві одного із учасників конфлікту йдеться про те, що в розважальному закладі Слов'янська виконуються пісні, які пропагують армію країни-агресора. Інформація внесена до Єдиного обліку заяв та повідомлень.

   23 листопада близько 03.00 в поліцію надійшло повідомлення про конфлікт між заявником та працівниками караоке-бара. Чоловік розповів, що суперечка сталася через те, що він декілька разів зробив зауваження робітникам закладу, які на замовлення інших клієнтів, ставили пісні, що вихваляють армію країни-агресора.

   Під час написання письмової заяви між заявником та іншим відвідувачем знов виник конфлікт, і чоловік не написавши заяву, пішов з закладу.

   Пізніше одним із учасників події в соціальній мережі була опублікована інформація про інцидент. Також в публікації йшлося про бездіяльність співробітників поліції.

   Керівництвом обласного главку поліції за даним фактом призначено проведення службового розслідування, в ході якого буде дана об’єктивна, принципова та законна оцінка діям правоохоронців.

   Слов'янський відділ поліції
   Донецької області

Последние новости