- Категорія
- Новини компаній
- Дата публікації
Роман Терещенко Транс Трейд: впровадження передових технологій в експортний бізнес
Впровадження передових технологій в експортний бізнес, на думку експерта Терещенка Романа Вікторовича Транс Трейд, відіграє ключову роль у підвищенні конкурентоспроможності компаній на міжнародних ринках. Він пропонує розглянути основні напрямки, які поширюють цю тенденцію.
Роман Терещенко Транс Трейд: ефективне управління експортом — цифровізація та блокчейн
Експерт пояснює, що цифровізація дозволяє значно прискорити та спростити процеси управління експортними операціями. Сучасні програмні рішення, такі як системи управління поставками (Supply Chain Management, SCM) та системи управління взаємовідносинами з клієнтами (Customer Relationship Management, CRM), забезпечують автоматизацію безлічі завдань, від обробки замовлень до управління запасами та логістикою. Терещенко Роман Вікторович вважає, що їхнє застосування призводить до зниження операційних витрат, зменшує час обробки замовлень, підвищує точність та надійність даних, збільшує прозорість усіх процесів.
Якщо говорити про блокчейн в експортному бізнесі, то використання цієї технології надає можливість створення прозорої та захищеної системи обліку транзакцій. У такій сфері це особливо важливо для управління ланцюжками постачання та запобігання шахрайству.
Революція експорту: ШІ та Інтернет речей для оптимізації процесів — Роман Терещенко Транс Трейд
Штучний інтелект (ШІ) та машинне навчання в експортному бізнесі допомагають в аналізі великих обсягів даних, прогнозуванні попиту, оптимізації логістики та персоналізації маркетингових стратегій.
За словами Романа Терещенка, Інтернет речей (IoT) у цій галузі також відіграє свою важливу роль. Його застосування дозволяє збирати та аналізувати дані з різних пристроїв та сенсорів у режимі реального часу. Це особливо корисно для моніторингу стану товарів у дорозі, контролю умов зберігання та відстеження розташування.
Нові горизонти експорту від Романа Терещенка: E-commerce та технології VR/AR
Експерт наголошує на тому, що електронна комерція та маркетплейси відкривають нові можливості для експорту. Ці технології дозволяють компаніям виходити на міжнародні ринки без значних інвестицій в інфраструктуру. Роман Терещенко Транс Трейд називає такі переваги їх застосування:
розширення географії продажів;
зниження бар’єрів для входу на нові ринки;
доступ до нових клієнтських баз;
збільшення обсягу продажу.
У свою чергу, віртуальна (VR) та доповнена реальність (AR) в експортному бізнесі використовуються для створення інтерактивних презентацій продукції, організації віртуальних виставок та демонстрацій товарів. Простіше кажучи, є рекламним двигуном.
Впровадження передових технологій в експортний бізнес сприяє не лише покращенню внутрішніх процесів, а й відкриттю нових можливостей для зростання та розвитку на міжнародних ринках, вважає Терещенко Роман Вікторович. Він упевнений, що компанії, які активно використовують інноваційні рішення, отримують значну конкурентну перевагу.
Роман Терещенко: діджиталізація експорту у провідних світових країнах
Фахівець розповідає, що багато країн активно використовують передові технології експортного бізнесу. І, слід зазначити, що часто з їхньою допомогою досягають значних успіхів на світових ринках. Китай, Японія, Німеччина, Південна Корея та інші держави активно впроваджують блокчейн та ШІ у своїй експортній політиці. До чого це призводить, Роман Терещенко Транс Трейд пропонує розглянути окремо по кожній країні.
Китай. Держава успішно використовує технології блокчейн для управління ланцюжками постачання та перевірки товарів. Підтвердженням успішних дій у цій галузі є статистика: 2023 року експорт товарів з Китаю становив близько 3,6 трлн $.
Японія. Ще один світовий економічний гігант, відомий своїми розробками в галузі робототехніки IoT, що дозволяє підтримувати високу якість продукції. А використання блокчейн-технологій дозволяє учасникам експортного ринку країни досягати максимальної прозорості та безпеки операцій.
Німеччина. Говорячи про цю країну, Терещенко Роман Вікторович констатує, що торік експорт її товарів сягнув 1,8 трлн $. Експерт наголошує на тому, що 85% німецьких підприємств використовують цифрові технології. Наприклад, ефективне застосування IoT і «розумних сенсорів» допомагає моніторити та обирати найвдаліші логістичні ланцюжки.
Південна Корея. Тут широко застосовується ШІ та великі дані для прогнозування попиту та оптимізації виробництва. Країна активно розвиває свої електронні платформи для виходу на міжнародні ринки. Експорт товарів з Південної Кореї у 2023 році становив 680 млрд $.
— Ці приклади демонструють, як передові технології можуть суттєво підвищити ефективність та конкурентоспроможність експортного бізнесу. Кожна зі згаданих країн досягла значних успіхів завдяки ефективному впровадженню інноваційних рішень. Це дозволяє їм займати лідируючі позиції на світових ринках, - підбиває підсумок Роман Терещенко Транс Трейд.