Госизмена. За что будут судить жителя Славянска

Официальная информация

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця м. Слов’янська, який обвинувачується у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у лютому 2022 року 49-річний чоловік почав добровільно співпрацювати з представником псевдореспубліки днр та передавав через месенджер дані щодо розташування військової техніки Збройних Сил України на території окремих районів Донецької області.

Допомагаючи ворогу, зловмисник відправляв повідомлення про знаходження сил та підрозділів українських захисників, що спричиняло шкоду державній безпеці України, підривало стан боєготовності та несло загрозу життю та здоров’ю військовослужбовців.

Досудове розслідування здійснювалось СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Наразі обвинувальний акт спрямовано до Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська для розгляду по суті.

Обвинуваченому загрожує від дванадцяти до п’ятнадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Відділ інформаційної політики

Донецької обласної прокуратури