Новости Славянска

Сегодня на Соборной площади в Славянске будет праздник

Новости Славянска, 0 комментариев
Сегодня на Соборной площади в Славянске будет праздник

   14 січня студенти та ментори маріупольського осередку Української академії лідерства проведуть різдвяний вертеп у Слов’янську та обміняються українськими різдвяними тради-ціями із Донеччиною.

   Із вертепними виступами їдуть представники зі Львова, Луцька, Харкова, Житомира, Запорі-жжя, Києва – загалом із 14 областей України. «Люди з різних регіонів України мають свої яскраві культурні особливості, і національні традиції можуть бути тим клеєм, що об’єднує нас. Українська академія лідерства вже четвертий рік поспіль відправляється в Донецьку та Луганську область, щоб приносити дух Різдва та свята людям зі сходу. А вертеп – це цікаве та радісне дійство, яке гуртує людей та робить їх щасливішими», – розповідає Тетяна Кучук, керівниця маріупольського осеред-ку Української академії лідерства.

   План виступів:
   09:30 – Слов’янська загальноосвітня школа № 7
   15:00 – Центральна міська бібліотека, Соборна площа, 2А
   16:30 – виступ на Соборній площі
   17:30 – громадський простір Drukarnia, вулиця Університетська, 47
   19:00 – військова частина Т0320

   Крім того, команда вертепуватиме та колядуватиме містом.

   Перед Слов’янськом команда була у Харкові, Сєвєродонецьку та Слов'янську. А після вони вирушать до Авдіївки, Волновахи, села Нетайлове та Первомайське. Завершиться вертепування у Маріуполі.

   Контактна особа: Надія Гранкіна, +380 (99) 719 57 50, заступниця керівниці маріупольсько-го осередку Української академії лідерства.

   Український вертеп – традиційне різдвяне дійство, у якому через костюмовані виступи розповідається історія народження Ісуса Христа. Українці в селах та містах століттями організо-вували вертепи, перевдягаючись у біблійних персонажів: царів, пастухів, янголів та навіть царя Іро-да. На чолі із звіздарем молодь ходила околицею, розповідаючи всім про Різдво та несучи радість.

   Захід відбудеться за підтримки проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Последние новости