Как в Славянске получить административные услуги во время карантина

Как в Славянске получить административные услуги во время карантина

Официально

Слов'янська міська рада інформує

Постановою КМУ від 20.03.2020 №242 забезпечено надання наступних адміністративних послуг на час карантину:

- оформлення та видачу паспорта громадянина України;

- реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання;

- видача довідки про реєстрацію місця проживання особи.

Починаючи з 2 квітня 2020 року розпочнеться прийом громадян за вищевказаними послугами у приміщенні ЦНАПу. Прийом буде здійснюватись виключно за попереднім записом. Перелік осіб на кожен день буде розміщено на вході до приміщення ЦНАПу.

Запис на оформлення та видачу паспорту громадянина України здійснюється за телефоном (06262) 2-34-81 та (099) 435-02-75. Кількість відвідувачів у день 15-20 осіб (без урахування тих осіб, яких було записано на прийом для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання в той же день і яким необхідно оформити довідку про склад сім’ї, за окремим списком).

Запис на реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання здійснюється за телефоном 2-13-75 та інтернет ресурсом igov.gov.ua. Кількість відвідувачів у день 10 осіб. Пріоритетним є реєстрація місця проживання новонароджених дітей.

Запис на видачу довідки про реєстрацію особи за телефоном 2-13-75 та інтернет ресурсом igov.gov.ua. Кількість відвідувачів у день 10 осіб (без урахування тих осіб, яких було записано на оформлення/видачу паспорту в той же день і які потребують довідку про реєстрацію місця проживання, за окремим списком).

Довідки про реєстрацію особи та довідки про склад сім’ї для надання до УСЗН для будь – яких потреб, отримувати не потрібно. Органом реєстрації та ЦНАПом спільно с УСЗН розроблено алгоритм взаємодії щодо надання довідок без відвідування відділу реєстрації та ЦНАПу.

Увага! Здійснення прийому відвідувачів виключно за умовами використання відвідувачами засобів індивідуального захисту (респіратори, маски, марлеві пов’язки, тощо).

У разі не терміновності (не нагальності) отримання адміністративної послуги, рекомендуємо Вам відкласти (перенести) звернення.