В Славянске ликвидирована вспышка коронавируса в интернате

В Славянске ликвидирована вспышка коронавируса в интернате

Какая эпидемиологическая ситуация в городе?

Сімнадцять лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 виявлено у Слов’янську за минулий тиждень. Коефіцієнт виявлення склав 8,02% при обласному показникові у 10,4%. Такі дані оприлюднив міський голова Вадим Лях на прес-конференції 18 серпня.

Усього в Слов’янську на даний час зафіксовано 485 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. 24 з тих, хто захворів — діти.

Більшість інфікованих (451) вже вилікувалася, серед них — 21 дитина. Наразі у лікарні Костянтинівки та Бахмуту госпіталізовані 11 пацієнтів. Ще 23 перебувають на самоізоляції та проходять лікування амбулаторно, під наглядом сімейних лікарів.

Додамо, що наразі на самоізоляції перебувають 214 містян. Більшість з них (154) є особами, що контактували з тими, хто захворів.

Також за останній тиждень проведено 212 заборів біологічного матеріалу для обстеження методом ПЛР. При цьому показних обстежень у Слов’янську складає 191,4 на 100 тис. населення. Для порівняння: у середньому по області — 36,2 на 100 тис. населення.

Як повідомляє міський відділ охорони здоров’я, на сьогодні спалах коронавірусної інфекції у психоневрологічному інтернаті припинено. Всі пацієнти та співробітники закладу одужали. Нові випадки захворювання відсутні. Комплекс протиепідемічних на профілактичних заходів проведений у повному обсязі.

Крім цього, станом на 18 серпня 28 мешканців міста проходять лікування з приводу пневмонії. Десять з них знаходяться у стаціонарі лікарень, інші лікуються амбулаторно. Всі вони обстежені методом ПЛР. Зазначимо, що всього за період карантину діагноз “пневмонія” було поставлено 177-ми мешканцям міста.