В Славянске - желтый уровень эпидопасности

Почему комиссия приняла такое решение?

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки почав діяти на території Донецької області з 00:00 годин 7 грудня.

Таке рішення було ухвалено на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) 6 грудня.

Також “жовтий” рівень введено на території Дніпропетровської, Львівської, Луганської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та м. Київ.

«Протягом 16 листопада – 5 грудня у вказаних областях та м. Київ показник завантаженості ліжок у закладах охорони здоров’я зменшився на 26%. Всі області досягли показників, які передбачають зміну рівня епідемічної небезпеки з «червоного» на «жовтий», – повідомив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.Також нагадаємо, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину, які Уряд ухвалив минулого тижня. Торкнуться вони у першу чергу невакцинованих українців. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о.Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна буде використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.