В Славянске ловят продавцов алкоголя

В Славянске ловят продавцов алкоголя

Что им светит?

У Слов’янській громаді триває боротьба з незаконним продажем алкоголю

Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов'янської МВА нагадує, що під час воєнного стану на територій Слов’янської громади продовжує діяти заборона торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.

Відповідне розпорядження було підписане начальником штабу – першим заступником Командувача об’єднаних сил Анатолієм Шевченком 25 березня. Його дія розповсюджується на всю територію Донецької та Луганської областей. Рішення прийняте з метою забезпечення громадської безпеки та порядку.

У даний час правоохоронні органи здійснюють посилений контроль за додержанням суб’єктами господарювання цієї вимоги. У разі виявлених порушень вживаються заходи згідно з чинним законодавством.

Впродовж минулого тижня співробітники Краматорського районного управління поліції задокументували у Слов’янській громаді 16 випадків незаконного продажу алкогольної продукції. Відповідальність за дане правопорушення передбачає штраф від 6800 до 13600 гривень з конфіскацією предметів торгівлі та отриманої за неї виручки.