Слов’янець Тимур Ляшенко – переможець ІІ етапу Кубку України з мотокросу.

Особисто-командні змагання, що зібрали понад 100 представників різних регіонів нашої держави, відбулись 20-21 травня у Ковелі Волинської області. Про це повідомляє Управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Від Донеччини виступали спортсмени з Покровської, Слов’янської, Краматорської та Бахмутської громад під керівництвом тренера Валерія Доценка.

За підсумками особистого заліку переможцем в класі «МХ2» став представник Слов’янська Тимур Ляшенко, який до цього посів 2 місце у І етапі цьогорічних змагань.

У загальнокомандному заліку ІІ етапу Кубку України з мотокросу збірна команда Донецької області виборола 3 місце.