- Категорія
- Новини Словʼянська
- Дата публікації
- Кількість переглядів
- 2859
Ціни на продукти у Слов’янську поступово наближаються до цін у тилових регіонах
Що і за скільки продають сьогодні на центральному ринку Слов’янська? Про це, як і тиждень тому, дізнавався журналіст Карачуна
Після початку російсько-української війни, ціни на продукти харчування у Слов’янську істотно відрізнялися від цін у тилових регіонах. Звичайно, не на користь жителів нашого міста. Почасти це було пов’язано зі складною і проблемною логістикою: не кожен підприємець хотів везти товари у місто, неподалік якого проходить лінія фронту.
Але після того, як Сили Оборони України відсунули фронт від Слов’янська, до міста повернулися десятки тисяч жителів. Повернулися додому і чимало місцевих підприємців. Отож чимдалі, тим збільшується у Слов’янську ділова активність містян.
Підприємці не сидять, склавши руки. Сьогодні у торгівельній мережі міста майже довоєнний асортимент товарів. У магазинах і на ринках є все! Окрім, звичайно алкоголю.
Хоча не секрет, що можна знайти і алкогольні напої. Але то тема окремої статті на Карачуні.
А приблизно починаючи з весни поточного року, ціни на продукти харчування у Слов’янську почали поступово наближатися до цін у тилових регіонах.
Яким чином? Завдяки чому?
Тут процес розвивається по двох напрямах:
щось дешевіє у Слов’янську;
ціни на продукти харчування відчутно зросли і продовжують зростати і в тилових регіонах.
Таким чином, цінова ситуація має тенденцію до вирівнювання.
А якби у Слов’янськ повернувся, скажімо, супермаркет АТБ, це стало б ще одним потужним фактором повернення до нашого міста «справедливих цін».
Сьогодні журналіст Карачуна знову вивчав на ринку Центральний ціни на основні продукти харчування.
Одразу кинулось в очі, що за минулий тиждень трохи впали ціни на помідори. І хоча чималу частину помідорів підприємці, як і раніше, везуть з інших регіонів України (Харкова, Умані, Нікополя), нині на ринку є вже чимало місцевих томатів.
Щоправда, як для другої половини літа, ціни на помідори все-одно «кусаються». Але уже не так сильно.