- Категорія
- Новини Словʼянська
- Дата публікації
- Кількість переглядів
- 739
Хто зараз живе у Слов’янську і звідки гроші
Слов’янськ прожив 2024 бюджетний рік та вступив у 2025-й. Яка ситуація з грошима у нашому місті?
Начальник Слов'янської військової адміністрації Вадим Лях опублікував інформацію про минулий бюджетний рік і про те, хто і як зараз живе в Слов'янську.
Нижче - дослівна публікації Вадима Ляха зі сторінки у Фейсбук:
Бюджет Слов’янська-2024 без дотацій складав 476,2 млн грн. За підсумками минулого року ми його перевиконали — зібрали 511 млн.
Ця сума — податки усіх громадян і підприємств, які працюють і зареєстровані у нашій громаді. ПДФО, земельний податок і збір, інші надходження...
Дякую кожному і кожній, хто своєю працею дає можливість місту жити, допомагати військовим, будувати фортифікаційні споруди, відновлювати будинки та інфраструктуру після прильотів, підтримувати чистоту і лад.
Наразі у Слов’янській громаді проживає близько 56 тис. мешканців. І це не тільки пенсіонери, як часто прийнято говорити. Серед них - працівники комунальних підприємств, військової адміністрації, медики, правоохоронці, ДСНС, суди, працівники пошти, пенсійного фонду, транспорту, енергетики, підприємці, робітники сфери послуг і благодійних організацій.
Люди, які залишаються саме тут — за 20 км від лінії фронту, щоб громада функціонувала. Це історія не про гроші, які можна заробити у “небезпечній зоні”. Вона — про почуття обов’язку перед собою і суспільством. Про причетність до великої справи.
У важливих для громади сферах працює багато людей. Лише комунальників у нас 1200 осіб, ще майже тисяча - медики. Більше тисячі — працівники критичних приватних підприємств.
У багатьох з них є родини, які теж залишаються у Слов’янську. Адже життя не може вічно стояти на паузі. Тому тут народжуються і підростають діти. Сюди військові привозять свої сім’ї, щоб побути разом.
Звичайно, для решти більш безпечної України ми — сувора фортеця. Але для тих, хто повертається з нуля, ми — тил. Можливість відчути, що нормальне життя, за яке у тому числі і йде війна, існує. Наша спільна задача — забезпечити його військовим. Забезпечити його цивільним.
Саме на це йдуть податки, які платить середній і малий бізнес, бюджетні, комунальні, державні установи, благодійні фонди і громадські організації.