- Категорія
- Новини Словʼянська
- Дата публікації
- Кількість переглядів
- 55
Слов’янськ знову втрачає своїх синів
У червні 2025 року Андрій добровольцем, по зову серця, став на захист батьківщини.
29 жовтня при виконанні бойового завдання на Луганщині загинув наш земляк Андрій Сіробаба – солдат, кулеметник Третьої окремої штурмової бригади. Йому назавжди залишиться 23 роки.
Джерело - Слов’янська МВА.
Андрій народився 13 жовтня 2002-го в Слов’янську. Навчався у загальноосвітній школі № 18. Закінчив Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. Сергія Бубки, де отримав звання кандидата у майстри спорту України з дзюдо. Продовжив навчання у Донбаському державному педуніверситеті – закінчив бакалаврат та вступив до магістратури. За півтора місяці мав отримати диплом. Був неодноразовим переможцем та призером обласних та всеукраїнських спортивних змагань.
Після повномасштабного російського вторгнення у 2022 році Андрій разом із рідними евакуювався у Миргород. У Полтаві познайомився зі своєю майбутньою нареченою Анастасією, яка теж родом з Донеччини. Незабаром вони мали побратися, навіть вже купили обручки – але не судилося.
У червні 2025 року Андрій добровольцем, по зову серця, став на захист батьківщини. Виконував бойові завдання у складі 3-ї штурмової бригади ЗСУ. Загинув у бою від скиду ворожого дрона разом із своїм побратимом, боронячи позицію поблизу села Греківка Сватівського району Луганської області. За дві доби до загибелі отримав поранення, але продовжував перебувати у строю.
Андрій Сіробаба похований на Меморіалі пам’яті у Полтаві. У нього залишилися батьки, двоє братів та двоє сестер, кохана дівчина.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та вічна слава Герою!