Другому наступу на Київ передуватиме знищення мостів через Дніпро — оглядач

У Росії вже є план, але поки не відомо, коли саме вона його застосує

Якщо Росія наважиться повторити наступ на Україну з території Білорусі, то передуватиме цьому знищення мостів через Дніпро, пише із посиланням на поінформовані джерела Володимир Кравченко у своїй статті «Путін знову хоче Київ: чи буде наступ із Білорусі?». Джерело – ZN.UA.

Автор зазначає, що повторення весняного наступу з Білорусі можливе — у Москві вже розробили плани другого відкриття північного фронту. Він передбачає завдання головного удару у напрямку Коростень—Житомир—Вінниця.

«Мета — оточити українське угруповання на київському напрямку, притиснувши його до Дніпра. Необхідною умовою реалізації цього плану є знищення мостів через Дніпро», – зазначає оглядач.

Для цього росіяни можуть використати тритонні бетонобійні бомби, однак бомбардуванню мостів передуватиме атака дронів для виявлення українських ППО для їх знищення.

«Однак це військові плани. А от чи будуть вони реалізовані вже найближчим часом — залежить від того, чи ухвалено відповідне військово-політичне рішення», – зазначає автор із посиланням на поінформовані джерела.

Зокрема він нагадує, що військові плани щодо захоплення Криму у росіян існували з 2012 року, але реалізувати їх вдалось лише 2014-го. При цьому рішення багато в чому залежить від того, чи погодиться Білорусь на участь у вторгненні.

Про те, що для Путіна Київ досі залишається самим жаданим призом, захоплення якого дозволить йому відчути себе переможцем у його глобальній війні проти Заходу та про місце в цій затії Лукашенка і Білорусі читайте у статті Володимира Кравченка.