Британська розвідка вказала на внутрішні розбіжності в Міноборони Росії щодо ведення війни

Зокрема, про розбіжності свідчать часті заміни старших російських офіцерів

Генерал-лейтенант Євгєній Нікіфоров, ймовірно, перебирає на себе командування Західною групою російських військ (ЗГВ) в Україні. Він стане щонайменше четвертим командувачем з'єднання з моменту вторгнення РФ і замінить на цій посаді генерал-полковника Сєргєя Кузовлєва, якого призначили лише три місяці тому. Про це повідомляє Міноборони Британії.

Як начальник штабу Східної групи російських військ (СГВ) в перші тижні вторгнення, Нікіфоров брав активну участь у плануванні катастрофічної спроби СГВ і повітряно-десантних військ РФ наступати на Київ з північного заходу, через Чорнобильську зону.

Майже напевно, що зараз перед ЗГВ стоїть завдання утримувати правий фланг Росії – територію Луганської області в районі Кремінної та Сватового. Оскільки будь-яка сторона може здійснити спробу наступу в цьому секторі, Нікіфоров відіграє важливу оперативну роль у війні, заявили аналітики Міноборони Британії.

«Триваюча плинність російських старших офіцерів, ймовірно, відображає внутрішні розбіжності щодо майбутнього ведення війни в Міністерстві оборони Росії», – вважають аналітики британської розвідки.