Під Соледаром бої, інформація з неофіційних джерел може перешкодити ЗСУ – Міноборони

Під Соледаром тривають важкі бої, триває складна військова операція, якій можуть зашкодити поширення інформації з неофіційних джерел

Під Соледаром тривають важкі бої, триває складна військова операція, якій можуть зашкодити поширення інформації з неофіційних джерел. Про це повідомила в Telegram заступник міністра оборони Ганна Маляр.

Маляр нагадала повідомлення військових про те, що минулої доби підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів у районах кількох населених пунктів, у тому числі Соледара.

"Якщо простою мовою – тривають бої. Все інше – неперевірена інформація, несанкціонована і без знання загальної картини фронту (бо це держ.таємниця). Крім того, інформація уповноваженими особами оприлюднюється з урахуванням не лише оперативної обстановки, а й ‼️наших військових планів", – написала заступник міністра.

Вона наголосила, що "цивільні особи не знають цих планів і тому не розуміють контекст, в якому подають фрагменти інформації, що стали їм відомі. Чим завдають шкоди нашій обороні".

Маляр закликала всіх дотримуватись режиму інформаційної безпеки і не поширювати жодної інформації, крім тієї, яка виходить безпосередньо від військового керівництва.