РФ готує масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні з трансляцією "з місця подій" – ГУР

Йдеться про можливі загрози інфраструктурі та мирному населенню

Російські війська в найближчі дні, ймовірно, планують здійснити масштабну провокацію на кордоні України та Білорусі, щоб налаштувати населення республіки проти нашої держави й забезпечити повноцінну участь білоруської армії у війні на боці РФ. Про можливі плани військово-політичного командування агресора отримало інформацію Головне управління розвідки МІністерства оборони України.

"Для цього на територію Білорусі прибувають кілька груп росіян. Імовірно, плани окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного населення", – йдеться в повідомленні ГУР у Telegram.

Більше того, за даними розвідки, детальне висвітлення "подій" загарбники доручили одному з головних московських пропагандистів Владіміру Соловйову. З цією метою він має прибути на територію Білорусі. У суботу, 11 березня, РФ хоче організувати теле-радіоміст і пряму трансляцію звідти для свої пропагандистських ЗМІ.

У Головному управлінні розвідки Міноборони наголосили, що Україна не проводить жодних бойових операцій на території Білорусі.